Domů  /  Informační deska  /  Aktuálně  /  Novinky

Výpis systémových zpráv

Novinky

01.02 Zahájení podpory elektronického tržiště Gemin

Od 1. února 2012 bude zahájena standardní uživatelská podpora systému elektronického tržiště Gemin.

26.01 Novela zákona č.137/2006 Sb. o veřejných zakázkách

Jednou ze zásadních legislativních změn v tomto roce bude bezesporu i novela zákona o veřejných zakázkách.

20.01 Schůzka koncesionářů se zástupci Ministerstva pro místní rozvoj

V první polovině ledna 2012 proběhlo společné setkání koncesionářů elektronických tržišť se zástupci Ministerstva pro místní rozvoj (MMR).

06.01 Oznamujeme dokončení důležitého milníku v přípravě systému elektronického tržiště Gemin!

Začátkem ledna jsme úspěšně dokončili jednu z klíčových částí nového systému, a v tuto chvíli již můžeme zodpovědně tvrdit, že vše je na dobré cestě a systém bude připraven dle harmonogramu.

29.12 PF2012

Vstoupili jsme do Nového roku s očekáváním zásadních změn, a to nejen v oblasti veřejných zakázek. Našim příznivcům, uživatelům, i všem ostatním přejeme v tomto roce hodně štěstí, zdraví, a úspěchů.

02.12 Předregistrace již nyní!

Na portále Gemin.cz je možné se již nyní zaregistrovat a být tak o krok napřed před ostatními. Touto předběžnou registrací získáte přístup nejen k důležitým informacím o aktuálním vývoji legislativy...

25.11 Gemin na sociálních sítích

Trendům moderní doby se nelze vyhnout ani v konzervativním prostředí, jakým státní správa bezesporu je. Na druhou stranu drtivá většina zaměstnanců státní správy již v soukromém životě moderní...

20.10 Koncesní smlouva na e-tržiště podepsána

Dne 30.9.2011 byla podepsána Koncesní smlouva se všemi úspěšnými uchazeči v rámci Koncesního řízení Výběr provozovatelů, kteří zajistí vytvoření a provoz elektronických tržišť veřejné správy, mimo...

12.10 Syntaxit na konferenci Dopady novely zákona o veřejných zakázkách v praxi

Dne 6.10.2011 jsme se opět ve spolupráci se spol. QCM, s.r.o. zúčastnili odborné konference, tentokráte pořádané Asociací pro veřejné zakázky na téma Dopady novely zákona o veřejných zakázkách v praxi.

05.10 Zúčastnili jsme se semináře Elektronické nástroje v současné praxi veřejných zakázek

Dne 27.9.2011 se naše společnost ve spolupráci s QCM, s.r.o. zúčastnila odborné konference pořádané asociací APUEN, která sdružuje organizace působící v oblasti elektronizace veřejných zakázek.

1 ... 7 15 16 17

Kontextová navigace