Domů  /  Informační deska  /  Aktuálně  /  Novinky

Výpis systémových zpráv

Novinky

20.09 Startuje soutěž „O nejvyšší počet uzavřených zakázek“

Velmi si vážíme práce našich zadavatelů se zadáváním zakázek na e-tržišti. Rozhodli jsme se jejich práci odměnit formou hodnotných cen v rámci podzimní soutěže.

05.09 Odborné semináře k tématu e-tržiště

Ve spolupráci s vydavatelstvím Mladá Fronta Vás zveme na podzimní běh tematicky zaměřených seminářů, na kterých se dozvíte mnoho užitečných informací z oblasti nového systému elektronických tržišť....

12.08 Nová verze elektronického tržiště Gemin

Dnes jsme nasadili novou verzi elektronického tržiště Gemin. Zapracovali jsme především na zrychlení práce se systémem a optimalizaci ovládání. Verze dále obsahuje více než desítku dalších úprav, které...

02.08 Dodavatelé - nezmeškejte odborné školení o elektronickém podávání nabídek

Společnost QCM, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na odborné školení pro dodavatele "Jak správně podávat nabídky na veřejné zakázky v elektronických nástrojích".

03.06 Školení e-tržiště z pohledu dodavatele

Vážení dodavatelé, Zveme Vás na školení týkající se problematiky veřejných zakázek z pohledu e-tržiště. Součástí školení budou praktické ukázky používání elektronického tržiště Gemin.

30.05 Zveme vás na seminář Veřejné zakázky snadno a rychle v nástrojích E-ZAK a Gemin

Společnost QCM, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na odborný seminář "Veřejné zakázky snadno a rychle v elektronických nástrojích E-ZAK a Gemin". V úterý 18. června budeme v Praze přednášet na téma elektronizace a...

27.05 Nasadili jsme novou verzi elektronického tržiště Gemin

Naše vývojové oddělení pro vás připravilo novou verzi elektronického tržiště Gemin, která obsahuje několik nových vylepšení.

13.05 Semináře v krajských městech

V průběhu měsíců května a června se uskuteční další z řady odborných seminářů, týkajících se problematiky využívání e-tržišť a elektronizace zadávání veřejných zakázek.

23.04 Nové funkce elektronického tržiště Gemin

Naše vývojové oddělení pro vás připravilo další verzi elektronického tržiště Gemin, která obsahuje nemalou řadu vylepšení a nových funkcí.

05.04 Změna provozního řádu

Změna provozního řádu e-tržiště.

1 9 10 11 12 13 ... 16

Kontextová navigace