Domů  /  Informační deska  /  Aktuálně  /  Novinky  /  Nový provozní řád e-tržiště Gemin

Výpis systémových zpráv

Nový provozní řád e-tržiště Gemin

Rozhodli jsme se od července provozovat e-tržiště Gemin dle nového schématu a s ním souvisí i nový provozní řád, který bude platný od 1. 7. 2017.

Nový provozní řád, který slouží zároveň jako všeobecné obchodní podmínky, jsme zveřejnili v dostatečném časovém předstihu na webu Gemin v sekci Ke stažení (dokument Nový provozní řád e-tržiště Gemin, platný od 1. 7. 2017).

Žádáme o jeho prostudování, odsouhlasení a zaslání souhlasu písemně buď datovou schránkou (2w8vviz), nebo poštou na adresu: QCM, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno. Formulář k vyjádření souhlasu naleznete u nového provozního řádu na webu Gemin v sekci Ke stažení (dokument Souhlas s provozním řádem e-tržiště Gemin). Od 1. 7. 2017 bude také možno odsouhlasit nový provozní řád elektronicky přímo v aplikaci.

Při provozování e-tržiště Gemin od 1. 7. 2017 vycházíme ze stávajícího provozního řádu s těmito úpravami:

  • Provoz e-tržiště bude zachován minimálně v rozsahu, v jakém byly poskytovány služby do 30. 6. 2017.
  • Provoz e-tržiště již nebude určován koncesní smlouvou, ale dokumentem „provozní řád“, který zároveň slouží jako všeobecné obchodní podmínky pro používání e-tržiště Gemin, a který bude stanovovat komerční dohodu mezi provozovatelem tržiště a jeho uživateli.
  • E-tržiště Gemin  je certifikovaný elektronický nástroj, dle vyhlášky č. 260/2016 Sb.
  • Použití e-tržiště bude pro zadavatele zdarma.
  • Provoz e-tržiště bude hrazen vítěznými dodavateli.
  • Na e-tržišti bude možné realizovat pouze zakázky malého rozsahu, tedy do 2 mil. Kč u dodávek a služeb a 6 mil. Kč u stavebních prací.
  • Komerční e-tržiště bude provozovat firma QCM, s.r.o., která převezme jeho správu.
  • Začínáme pracovat na úpravách tržiště, abychom zjednodušili a zlepšili zadávání veřejných zakázek za pomocí nástroje Gemin.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás na novém tržišti.

Kontextová navigace