Domů  /  Informační deska  /  Aktuálně  /  Novinky  /  Centrum zahájilo spolupráci s tržištěm veřejných zakázek Gemin

Výpis systémových zpráv

Centrum zahájilo spolupráci s tržištěm veřejných zakázek Gemin

Centrum Holdings uzavřelo smlouvu na exkluzivní spolupráci se společností Syntaxit a jejím elektronickým tržištěm Gemin.cz, které oficiálně zahájí provoz 1. května 2012.

Spolupráce Gemin.cz a Centrum Holdings bude spočívat v uveřejňování informací o veřejných zakázkách vypsaných zadavateli na tomto e-tržišti, a zprostředkování možnosti registrace do systému tržiště Gemin.cz přes katalog firem Najisto.cz.

Registrace je určena jak pro zadavatele veřejných zakázek - tj. orgány státní správy a samosprávy a samozřejmě pro každého podnikatele - potencionálního dodavatele zboží a služeb do veřejného sektoru. Uživatelé Najisto.cz získají od dubna informace včetně seznamu vyhlášených veřejných zakázek, tříděných podle jednotlivých oborů dodavatelů.

Oficiální tržiště státní správy bude s platností od 1. května 2012 dobrovolně a od 1. července 2012 povinně sloužit pro zadávání veřejných zakázek v hodnotě od pěti tisíc do tří milionů korun u služeb a zboží, respektive do 10 milionů korun u stavebních prací. Podrobná pravidla, aktuality a popis systému e-tržiště naleznete na stránkách www.gemin.cz.

Zdroj: TZ Centrum HoldingsKontextová navigace