Domů  /  Stále hledáme nové dodavatele

Výpis systémových zpráv

Stále hledáme nové dodavatele

Provozovatel elektronického tržiště Gemin hledá dodavatele pro zakázky státní správy. Na elektronickém tržišti Gemin je aktuálně více jak 1800 zakázek v hodnotě přes 300 mil. Kč (stav k 1.11.2012). Registraci můžete provést na https://www.gemin.cz/registrace-dodavatele.

Proč?

Snažíme se pro každou zakázku vypsanou na tržišti nalézt co největší počet dodavatelů a dodavatelům poskytnout maximum obchodních příležitostí.

Stále se opakuje situace, kdy některé zakázky jsou rušeny jen z toho důvodu, že se pro ně nedaří najít vhodného dodavatele. Během uplynulých 2 měsíců to bylo více než 200 zakázek v hodnotě přes 20 milionů Kč. Je to 20 milionů, které státní organizace chtěly utratit, ale neutratily jen proto, že zde nebyl vhodný dodavatel. Možná to mohly být zakázky právě pro vás…

Co je to elektronické tržiště

Gemin je první atestované elektronické tržiště v České republice. Slouží veřejným i dotovaným zadavatelům, kteří zde mohou vypisovat své veřejné zakázky – detaily viz https://www.gemin.cz/gemin-elektronicke-trziste. Tržiště primárně obsahuje otevřené formy zadávacích řízení a právě v tomto ohledu existuje veliká příležitost pro všechny dodavatele, kteří se mají zájem účastnit zadávacích řízení a chtějí získat často velmi lukrativní kontrakty.

 

Snadný přístup ke státním zakázkám za miliony korun

Aktuální předpokládaná hodnota zakázek na elektronickém tržišti Gemin je více než 300 000 000 Kč (stav k 1.11.2012) a zakázky za další stovky milionů již byly vysoutěženy. Stačí se jen zaregistrovat, vyhledat obor, zadavatele nebo zakázku podle svého zaměření nebo preferencí a podat nabídku do výběrového řízení.

Denně přibývají další a další zakázky. Stačí jen sledovat jejich databázi a využívat příležitosti, které se vám nabízí.

Registrujte se

Využijte tuto jedinečnou příležitost a bezplatně se registrujte. Získáte tak přístup k obrovskému množství obchodních příležitostí

Nejčastější obory s nedostatkem dodavatelů:

  • kancelářské potřeby
  • tonery pro tiskárny
  • čisticí prostředky
  • opravy automobilů
  • síťová zařízení
  • mobilní telefony
  • software a informační služby
  • GPS navigace
  • a mnoho dalších

Seznam všech komodit.

Kontextová navigace